PLAN ZAJĘĆ

PODZIAŁ GRUP

Grupa I –

5 razy

Grupa II Grupa III Grupa IV Grupa V
17.30-19.00 pon,wt,śr,cz, pt 17.30-19.00 pon,śr, pt 16.00-17.30 pon,wt, czw 16.00-17.30 pon,śr, pt 16.00-17.30 wt,czw
Martin Sebastian Sebastian Martin Martin
Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię
Czerkies Aleksandra Stolarski Michał Pawlik Wiktoria Bartecka Maria Kała Zofia
Gaik. Marcin Masoń Alicja Szafarz Aleksander Kędzierski Mateusz Panfiluk Maria
Pietrykowska Justyna Paciukanis Julia Szafarz Maksymilan Pękała Wiktoria Kabała Hania
Snieżek Mateusz Rozumek Dominika Kowalska Julia Natalia Pękała Pawlik Dawid
Krystek Karolina Tałajkowska Amelia Mozgawa Maksymilan Filuś Zuzanna* Marek Krzysztof
Nahibowicz Patrycja Urbański Szymon Wyżgolik Mateusz Kempa Anna Benisz Wiktoria
Poręba Małgorzata Szwarczyńska Magdalena Oliwia Zembik Babińska Marta Midura Przemysław
Sontag Zofia Mokras Kinga Jakub Rokita Bielecki Maks Krzystof Marek
Sopel Zofia Paulina Kozik Aleksandra Szmit Renk Aleksandra Szopniewski Rafał
Szmit Nnatalia Ratuszniak Agata Matuszek Agata Trela Zofia  Kała Ryszard
Wasilewska Małgorzata Kobiołka Bartosz* ZuZa Surdel Kaleta Matylda
Sobieraj Michał Dziuba Adam* Hankus Wiktoria Paulina Klask
Pawlik Szymon Dziuba Alicja* Staś Michalski * Zofia Sepioł
Sokół Julia Biegonek Aleksander
 
Grupa VI   Grupa VII   grupa VIII   grupa IX   Grupa X
17.30-19.00 wt,czw   18.00-19.00 pon,śr   16.00-17.00 wt,cz   18/00-19.00 wt,czw   17.00-18.00 pon,śr
 Sebastian  Dawid + Ola  Dawid  Dawid + Emilia  Dawid + Ola
     
Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię Nazwisko i Imię
Bartek Gruszka Ciupke Antosia Łukaszczuk Filip Baron Lena Chruściel Remigiusz
Agata Krupinska * Czerkies Martyna Kędzierska Amelia Grondalska Natalia Gawron Tobiasz
Łowicki Jakub Jagła Rafał Kędzierski Dominik Jaszczyszyn Julia Kabiczke Agata
Nowak Igor Kaczmarczyk Alicja Kozielska Zuza Ratuszniak Magdalena Kozieł Lilianna
Ochojski Krzysztof Kluger Oliwia Zielińska Oliwia Smyczyk Nicola Kozłowska Zuzanna
Orzechowska Kinga Marek Julia Kozik Łukasz Smyczyk Szymon Machulik Cyprian
Polankiewicz Hugo Mirocha Mateusz Midura Stanisław Stajniak Bartosz Machulik Ksawery
Ponichtera Maks Poręba Katarzyna Sekuła Marcin Stana Maja Ochojska Emilia
Ponichtera Milena Pyciak Julia Sepił Zofia Sznapka Hanna Odrobina Maja
Sekuła Małgorzata Sendal Helena Skowroński Dominik Wagner Julian Rozumek Wiktor
Szczerba Martyna Sicińska Julia Szopniewski Jacek Witkowski Adam Zwolska Dominika
Szynkowski Amadeusz Szczygieł Weronika Trela Maria Kozieł Hanna*
Żaba Igor Włodyka Emilia Wycisk Kamil
Wieczorek Julianna Jasto Jakub* Zembik Paulina
Wieczorek Maksymilian
Grupa XI   grupa XII
16.00-17.00 pon,śr   17.00-18.00 wt,cz
     
Dawid + Ola   Dawid + Emilia
Dolnik Anna   Czerpak Dominik
Filuś Lena   Jary Zuzia
Grelak Szymon   Łowicka Julia
Grondalska Emilia   Mijas Filip
Kaleta Malwina   Mondry Ryszard
Lasota Jan   Nawicki Michał
Mikołajczak Kalina   Nawicki Sebastian
Pepliński Wojciech   Odrobina Krzysztof
Pośpiech Hanna   Ogaza Oliwia
Sendal Martyna   Rybakiewicz Dawid
Skowrońska Ines   Supeł Adam
Skowrońska Matylda   Supeł Jakub
Szczygieł Bartłomiej   Wiśniewska Agata
Śnieżek Mikołaj   Wojtulek Szymon

 

Można również pobrać harmonogram w pliku exel-  grupy

HARMONOGRAM